Hakkimizda

Mesa Çevre

Mesa Mühendislik – TİMUR ÇALIK 2004 yılında Çorlu’da Şahıs firması olarak kurulmuş olup, 04.01.2014 yılında Mesa çevre teknolojileri da.müh. ve inş.san.tic.ltd.şti. olarak isim değiştirerek şahıs firmasından limited şirketine geçmiştir. Firmamızda 9 çevre görevlisi olup Türkiye genelinde Çevre İzin ve Lisans danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Firmamız sektöründe öncü ve yönlendirici bir firma olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Mesa Çevre Çorlu’da kurulmuş bir firma olup Türkiye genelinde Çevre İzin ve Lisans danışmanlığı hizmeti vermektedir. Firmamız sektöründe öncü ve yönlendirici bir firma olmayı hedeflemektedir. Çevre Kanununca alınması gereken izin ve lisanslar hakkında yönetmelikte geçen EK-1 ve EK-2 listesinde bulunan firmalardan Çevre Danışmanlık hizmetleri almaları istenmektedir.

  • Temelinde çağdaş, beklentileri aşan, tecrübemize ve bilgimize yakışan projeleri zamanında üretmek,
  • Her zaman yaptığımız işlerin kalitesini arttırarak ve standardını yükselterek rakiplerimizin yaptığımızı yapmaya zorlayarak dünyaya daha iyi bir gelecek sunmak,
  • Planlı yardımımız ve çevreye duyarlı tasarımlarımızla doğadan aldığını doğaya veren bir toplum yaratmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz bizi, önde gelen Danışmanlık Şirketlerinden biri olarak digger firmalara sıkı bir rakip olmaya iterken, biz de bazı özelliklerimizi kaybetmemeye dikkat ediyoruz.

  • Çalışma etiği, profesyonellik ve pratiklik özelliklerini alışkanlık edinmiş güvenli bir partner olmak,
  • Firmamızın sadece bir iş yeri değil aynı zamanda çalışanlar için bir gelişim merkezi olma özelliğini korumak,
  • Müşterilerimiz tarafından mükemmel çalışmamız ve yardımsever tavrımızdan dolayı övgü almak.